لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

ممنونم از پاسختون .

من از کجا باید متوجه بشم که در تحلیل نیاز به خواص آسیب دارم . ( برای اینکار باید اول یکبار انالیز رو انجام بدید و بعد حداکثر کرنش های کل مثبت و منفی را بخوانید . بعد از اون از روی مقادیر اونها و چک کردنشون با مقادیر مربوط به شروع اسیب میشه فهمید که ماده اسیب دیده یا نه ) مهندس این یعنی چی ؟

ماده من st37(1.0037) میباشد . و در صورت نیاز به خواص آسیب از کدوم فرمولاسیون باید استفاده کنم .

0
0

سلام . خاصیت اسیب باید از مقدار کرنش یا تنش خاصی به بعد ( شرط شروع اسیب) اعمال بشه که در صورت تعریفش ، نرم افزار خودش حواسش به این مساله هست. در اسیب ما دو مورد داریم : 1) damage initiation و 2)damage propagation . اگر کرنش کل یا مثلا تنش فون مایز در انالیزتون از حد damage initiation و شروع اون گذشته باشه ، یعنی اینکه اسیب شروع شده . حالا شما باید بسته به پدیده ای که میخواید شبیه سازی کنید یا مقاله ای که دارید ، یکی از چند معیار اسیب اماده در اباکوس رو برای مادتون استفاده کنید و خواص مربوطه رو بهش بدید .

همچنین در دوره آنلاین آباکوس پیشرفته، در قسمت اول جلسه دوازدهم در رابطه با نحوه تعریف ductile damage و کالیبراسیون آن به همراه ذکر مثال توضیحات کاملی ارایه شده است که در صورت تمایل، با ارسال پیام به تلگرام یا واتس اپ شماره 09351324013، بدون نیاز به تهیه کل دوره، می توانید ویدیو مرتبط با جلسات نامبرده را تهیه نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

کانال تلگرام فمکس

@FEMEX

بازیابی رمز عبور