فهرست مطالب دوره هایپرمش

۱) دسته بندی مسایل از نظر پیچیدگی در مش بندی

۲) بررسی مسایلی که استفاده از هایپرمش در آنها اثر مهمی بر روی نتایج تحلیل می گذارد

۳) بررسی انواع روش های مش بندی در هایپرمش

۴) مش بندی چند هندسه به منظور آموزش نحوه استفاده از دستورات نرم افزار هایپرمش و تحلیل آن هندسه ها در نرم افزار آباکوس و مقایسه نتایج بدست آمده با حالتی که تمام مراحل تحلیل در اباکوس انجام شود به منظور بررسی صحت مش بندی به کمک هایپرمش

۵) آموزش نحوه کار با orphan mesh در آباکوس

توجه توجه:  دوره آنلاین آموزش نرم افزار هایپرمش برگزار شده است و ویدیو های آن موجود می باشد.

 

نکات :

۱) پیش نیاز این دوره تسلط کافی بر مباحث مقدماتی نرم افزار اباکوس و تکنیک المان محدود است. تکنیک های مش بندی در هایپرمش ارتباطی به حلگری که بعدا مدل المان محدود ساخته شده در هایپرمش را تحلیل می کند، ندارند. به این معنی که افرادی که برای تحلیل از انسیس یا ال اس داینا استفاده می کنند هم می توانند در این دوره شرکت نموده و از مباحث ارایه شده، بهره برداری مناسب و کافی داشته باشند. اما در این دوره برای حل مدل های مش بندی شده در هایپرمش تنها از نرم افزار اباکوس استفاده خواهد شد.

۲) از آنجایی که مش بندی، عملیاتی بسیار تکنیکال است، لذا بهترین راه آموزش موثر آن، حل مثال های متعدد می باشد. در این دوره با حل مثال های متنوع، سعی می شود تا نحوه استفاده مناسب و بهینه از دستورات قدرت مند و پیچیده هایپرمش آموزش داده شود.

۳) آموزش ها همراه با اسلاید می باشد. استفاده از اسلاید نیاز به جزوه برداری را به حداقل ممکن می رساند و باعث یادگیری با صرف انرژی کمتر می شود.

۴) پس از اتمام هر جلسه، کلیه اسلاید های ارایه شده در آن جلسه و فایل های پروژه های انجام شده، از طریق گروه تلگرامی که جهت هماهنگی ها و برخی اطلاع رسانی ها ایجاد می شود، در اختیار شما قرار میگیرد.

۵) پس از اتمام هر جلسه، برای تثبیت یادگیری، تمرینی متناسب با مباحث تدریس شده در گروه تلگرام قرار میگیرد که حل آن نیز در کنار آن است و شما پس از حل پروژه می توانید راه حل خود را با جواب تمرین مقایسه کنید. در ابتدای جلسه بعدی نیز تمرین مربوط به جلسه قبل رفع اشکال می شود.

۶) مدت زمان این دوره ۱۶ ساعت می باشد.

مدرس: امیرحسین میرزابزرگ

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محل برگزاری کلاس ها، هزینه دوره و سایر موارد، از طریق تلگرام یا واتس اپ با شماره ۰۹۳۵۱۳۲۴۰۱۳ ارتباط برقرار کنید.

 

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

برای اطلاع از «کد های تخفیف» به کانال تلگرام فمکس مراجعه کنید.

@FEMEX

بازیابی رمز عبور