درباره من
توضیحات

من، امیرحسین اقا سید میرزابزرگ، متولد سال 1371 هستم. سال 1390 از دبیرستان نخبگان علامه طباطبایی فارغ التحصیل شده و همان سال در دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر به ادامه تحصیل پرداختم. در اوایل دوره کارشناسی با نرم افزار آباکوس آشنا شدم. دوره کاراموزی 1 خود را در مرکز تحقیقات موتور ایران خودرو (ipco) گذراندم . در آنجا نیز با مهندسینی آشنا شدم که برای انجام محاسبات سازه ای، بطور گسترده ای از نرم افزار آباکوس استفاده می کردند. با مشاهده کاربرد های وسیع آباکوس در صنعت و تحقیقات دانشگاهی، در ترم 5 کارشناسی، همزمان با شروع به یادگیری آباکوس از روی کتاب های موجود در بازار، درس المان محدود را گذراندم. پس از آن دوره کاراموزی 2 خود را نیز در مرکز تحقیقات موتور ایران خودرو گذراندم. در آن دوره، اولین پروژه صنعتی خود را با استفاده از نرم افزار آباکوس انجام دادم.

پس از اتمام دوره کارشناسی، با استفاده از امتیاز دانشجوی ممتاز، در سال 1394، در دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شریف، دوره کارشناسی ارشد را آغاز کردم. با توجه به تجربیاتی که از یادگیری اباکوس با استفاده از کتاب و هلپ نرم افزار داشتم، در ترم اول دوره کارشناسی ارشد، با همکاری دوستانم، اقدام به راه اندازی سایت Femex.ir با هدف تولید محتوای آموزشی برای نرم افزار اباکوس کردم .

با تجربیاتی که از یادگیری و تدریس آباکوس به دست آوردم و همچنین بازخورد دانشجویان متوجه شدم که بهترین راه آموزش آباکوس، تولید ویدیو های آموزشی مفهومی به همراه پشتیبانی ثانویه برای دانشجو است. به همین دلیل هدف اصلی خود را در این سایت تولید ویدیو های آموزشی در سطوح مختلف قرار دادم. از آن زمان تا کنون، علاوه بر تولید ده ها ساعت ویدیو آموزشی نرم افزار آباکوس برای سایت فمکس، با سایت های فرادرس و مکتب خونه هم همکاری داشتم. همچنین از ابتدای راه اندازی سایت فمکس، در بخش پرسش و پاسخ سایت، به سوالات بازدید کنندگان به طور رایگان پاسخ می دهم. علاوه بر تمام فعالیت های فوق الذکر در حوزه آموزش دیجیتال، از مهر سال 1396، با همکاری انجمن های علمی دانشکده مکانیک دانشگاه های شریف، امیرکبیر و گروه detec، اقدام به برگزاری دوره های حضوری کرده ام.

تحصیلات
نام مستعار

mirzabozorg

رشته تحصیلی

مهندسی مکانیک

میزان تحصیلات

کارشناسی ارشد یا دانشجوی کارشناسی ارشد

دانشگاه

صنعتی شریف