لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

پیرو سوال قبلی راجع به همین موضوع و سوالات پرسیده شده از جانب ادمین :

1- شکل مربوط به توری است

2- با توجه اینکه در استفاده از روانکار دی سولفات مولیبدن  نسبت کشش بالاتری نسبت به روانکار گریس بدست می آید، ضریب  اصطکاک رو که نمیشه همیشه 0.05 گرفت؟؟؟

3- آنیل تو نمونه آزمایشگاهی انجام شده و باتوجه به اینکه نسبت کشش بدست آمده در دمای 450، قطعا با نسبت کشش بدست آمده در دمای 250 متفاوت است، حتما باید در جایی از نرم افزار تغییرات دما اعمال شود تا تحلیل به درستی انجام شود؟؟؟

فایل ضمیمه
0
0

سلام .

  1. برای مدل سازی توری ایده خاصی ندارم که کارتون رو خیلی راه بندازه ولی می تونید تو آباکوس یه پارت مشابه همینی که دارید رو شبیه سازی کنید و بعد در آباکوس اون رو بکشید و از نمودار نیرو بر حسب جابجایی برای تعریف خواص الاستیک توری استفاده کنید. بعد این خواص رو می تونید به یه پوسته مستطیلی کامل که سوراخ هم نداره بدید.
  2. من در مورد این روانکار به صورت خاص اطلاعی ندارم. چیزی هم که گفتم از روی جداول توی کتابهای یاتاقان و روغن کاری بود. تو این کتابا منظورشون از روان کار ماده ای هست که سبب کاهش اصطکاک خشک بین دو سطح و نتیجتا راحت تر لیز خوردنشون روی هم میشه .
  3. همونطور که میدونید بعد از تولید ورق، ورق ها به صورت ایزوتروپ نیستن و خواصشون در جهات مختلف متفاوته . لذا میان با انیلینگ اینو یه مقدار بهبودش میدن. اما اگر بازم خواص جهتی داره و ناهمسانگرده، شما می تونید از طریق suboption به اسم potential در خاصیت plastic ( که تو ماژول پراپرتی می تونید تعریفش کنید ) ضرایب ناهمسانگرد هیل رو تعریف کنید. اینطوری دیگه نیازی به تعریف فرایند انیلینگ و … در اباکوس نیست .

همچنین در دوره آنلاین آباکوس پیشرفته، در جلسات اول، دوم و پنجم در رابطه با تحلیل فرآیند های شکل دهی به همراه ذکر مثال توضیحات کاملی ارایه شده است که در صورت تمایل، با ارسال پیام به تلگرام یا واتس اپ شماره 09351324013، بدون نیاز به تهیه کل دوره، می توانید ویدیو مرتبط با هر یک از جلسات نامبرده را تهیه نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

برای اطلاع از «کد های تخفیف» به کانال تلگرام فمکس مراجعه کنید.

@FEMEX

بازیابی رمز عبور