تعریف بارگذاری متحرک در آباکوس


75,000 تومان

تا کنون 118 نفر این آموزش را تهیه کرده اند.


دانلود پیش نمایش
در حال بارگذاری . . .
روش دریافت

لینک دانلود

مدرس

مهندس امیرحسین میرزابزرگ

سطح

پیشرفته

کیفیت

HD

مدت زمان

1 ساعت و 55 دقیقه

حجم فایل

160 مگابایت

در این مجموعه آموزشی، روش های مختلف برای تعریف بارگذاری متحرک در آباکوس مورد بررسی قرار میگیرد. در ادامه نحوه اعمال بارگذاری مکانیکی متحرک، بدون استفاده از سابروتین، با ذکر مثال بطور مبسوطی آموزش داده می شود. نحوه تعریف بارگذاری متحرک با استفاده از سابروتین در ویدیو آموزش سابروتین dload بطور کامل توضیح داده شده است. همچنین نحوه تعریف بارگذاری حرارتی یا همان شار حرارتی دلخواه اعم از ثابت و متحرک در ویدیو آموزش سابروتین dflux بطور کامل اموزش داده شده است.

توضیحات

در مسایل مهندسی، مواردی وجود دارد که در آنها محل اعمال بار تغییر می کند و به تعبیری، در مساله بارگذاری متحرک وجود دارد. برای مثال به هنگام حرکت یک خودرو بر روی پل یا حرکت منبع شار حرارتی در فرآیند جوشکاری به دلیل تغییر ناحیه اثر بار مکانیکی یا حرارتی، بارگذاری متحرک در مساله وجود دارد.

در آباکوس، به طرق مختلفی می توان بارگذاری های متحرک را مدل سازی نمود. این روش ها به دو دسته با استفاده از سابروتین و بدون استفاده از سابروتین تقسیم می شوند. در بین این دو دسته، شبیه سازی مساله با استفاده از دسته اول، از مزایای دقت حل بالاتر و صرف زمان کمتر در مدل سازی و pre processing برخوردار است اما نیاز به دانش سابروتین نویسی در اباکوس دارد که قابلیتی خاص است. در مقابل شبیه سازی مساله با استفاده از دسته دوم، سبب کاهش دقت حل و صرف زمان بیشتر در آماده سازی مدل می شود ولی هیچ احتیاجی به داشتن دانش پیشرفته در آباکوس ندارد.

در این مجموعه آموزشی، روش های مختلف برای تعریف بارگذاری متحرک در آباکوس مورد بررسی قرار میگیرد. در ادامه نحوه اعمال بارگذاری مکانیکی متحرک، بدون استفاده از سابروتین، با ذکر مثال بطور مبسوطی آموزش داده می شود.

فهرست مطالب

  • بررسی انواع روش های مدل سازی بارگذاری متحرک
  • حل یک مساله شامل بارگذاری متحرک توسط تعدادی از روش های ارایه شده با استفاده از هر دو استپ dynamic explicit و dynamic implicit

پیش نیاز: ویدیو های شروع کار با آباکوس و تحلیل غیرخطی سازه ها در آباکوس

قابل استفاده برای:

دانشجویان مهندسی مکانیک و عمران

محتویات فایل اموزشی:

  • مجموعه فیلم های اموزشی
  • اسلاید های مرتبط با فیلم اموزشی
  • کلیه فایل های پروژه  انجام شده (با استفاده از نسخه ۶٫۱۴٫۱ نرم افزار اباکوس)
نمایش 0 پاسخ
  • نویسنده
    ارسال ها
نمایش 0 پاسخ
  • برای ارسال پرسش باید وارد شوید.
  1. بنیامین

    چرا منتشر نمی‌کنید این آموزشو. من خیلی نیاز دارم بهش

    • mirzabozorg

      سلام . ما الان شروع کردیم به انتشار فیلم هایی که از قبل برنامه ریزی شده بودن . امیدوارم که تا دو یا سه روز آینده این فیلم آماده بشه .

  2. benyamin (مالک تایید شده)

    سلام. فایل پارت دوم مشکل داره. برای من Extract نمیشه.

    • mirzabozorg

      سلام . ببینید این آموزش دو تا فایل rar داره . شما باید هر دو رو دانلود کنید و در کنار هم قرار بدید و بعد یکی رو اکسترکت کنید. فرقی نداره کدوم رو . بعد تمام فایل ها اکسترکت میشه .

  3. moluk (مالک تایید شده)

    آموزش بسیار خوبی بود.
    متشکرم ازتون.

    • mirzabozorg

      سلام . خواهش می کنم .

دیدگاه خود را بنویسید

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

کانال تلگرام فمکس

@FEMEX

بازیابی رمز عبور