لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

پاسخ داده شد
0
0

سلام و عرض ارادت

مشکلی که من از اول کار بر روی این مسئله با آن دست و پنجه نرم کرده ام این ارور میباشد(The elements contained in element set have distorted excessively)

که در خاک نزدیک به محل انفجار رخ میدهد . از قسمت خطاهای آباکوس موجود در قسمت مطالب آموزشی سایتتان روش هایی برای برطرف کردن این ارور گذاشته اید که ریز کردن مش و استفاده از روش ALE و تعریف آسیب و تغییر مرتبه المان از یک به دو میباشد. من از روش های اول و دوم استفاده کردم ولی متاسفانه بعد بارها تغییرات متنوع در آنها همان ارور در موقع ران می آمد.

درخواستی که از جنابتان دارم این است که در مورد روش های سوم و چهارم توضیحاتی ارائه بفرمایید. برای تغییر المان از مرتبه اول به دوم چه کاری باید انجام بدم؟ همچنین مدل رفتاری که به خاک اختصاص داده ام Cap plastisity میباشد . برای این مدل چگونه باید damage تعریف کنم ؟

با تشکر از لطف همیشگیتون

پذیرفته شد
0
0

سلام . از اونجایی که دارید اکسپلیسیت کار میکنید و توی کتابخانه این حلگر ، المان مربعی مرتبه 2 وجود نداره ، لذا توصیه تغییر مرتبه المان اینجا کاربرد نداره . الان مدل cap plasticity رو چک کردم . با خودش مدل اسیب نداشت . شما باید از مدل های اسیب دیگه ای که در کنار این مدل میتونن قرار بگیرن استفاده کنید که منم ازشون اطلاع ندارم . یه راه دیگم استفاده از روش های cel یا اویلرین برای مدل سازی خاک هست . تو مقالات دیدم که حتی پاشش خاک به هوا که بخاطر وقوع انفجار رخ میده رو تونستن مدل کنن .

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

کانال تلگرام فمکس

@FEMEX

بازیابی رمز عبور