لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

سلام و عرض ادب
سوال 1) جهت اعمال جوش در یک اتصال تیر به ستون در یک سازه فولادی ، بنده در ابتدا در ماژول پارت قطعاتم رو به انضمام پارت جوش ایجاد کردم و سپس در ماژول اسمبلی در محل خود قرار دادم.
در خصوص نحوه کار در ماژول Intraction مشکل دارم. میدونم که باید از قید Tie استفاده کنم. آیا تنظیمات خاصی برای این قید وجود دارد؟ آیا اینکه Explicit یا Standard تحلیل کنم در نحوه قید باید تغییری بدم؟ آیا جهت معرفی سطوح مطابق اونچه که من انجام دادم بایستی با استفاده از partition محل سطح جوش در فلز مبنا رو ترسیم کنم تا هنگام انتخاب surface فقط اون ناحیه انتخاب بشه ؟ ایا بایستی هر وجه جوش رو یکبار انتخاب کنم؟ یعنی در شکل زیر می بایستی برای اتصال 4 قطعه جوش ، 8 بار از constrain تای استفاده کنم؟ سپااااااااااااااااااس

فایل ضمیمه
0
0

سلام . لطفا سوالتتون رو با نظم و با شماره گذاری مناسب مطرح کنید. نحوه ای که سوالتون رو پرسیدین فاصله زیادی با نحوه مطرح کردن سوالات علمی داره . با توجه به ترتیب پرسیدن سوالات جداگانه به هر کدوم جواب دادم.

  1. برای اکثر مسایل از همان تنظیمات پیش فرض قید tie استفاده میشه.
  2. نوع حلگر بر نحوه تعریف قیود اثری نداره . قید را با اندرکنش اشتباه نگیرید.
  3. بله، این در صورتیه که بخواهید با استفاده از هندسه قیدتون رو تعریف کنید. این نحوه تعریف قید در برخی از مسایل که تعداد قیود tie در اون زیاده با مشکلاتی مواجه میشه و بجاش باید از گره ها استفاده بشه .
  4. بله.
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

برای اطلاع از «کد های تخفیف» به کانال تلگرام فمکس مراجعه کنید.

@FEMEX

بازیابی رمز عبور