لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت گروه محترم
بنده در زمینه ساختارهای متخلخل پیزواکتریک کار می کنم. روند کار هم به این ترتیب است که برای ایجاد ساختارهای متخلخل در المان حفره ایجاد می کنم. و عملا تغییر دیگری در کار صورت نمیدم.
نتایج مربوط به ضریب دی الکتریک که به دست می آورم با مراجع هم خوانی نداره. خواستم ببینم آیا ایجاد سوراخ در المان کافی است؟ چگونه اثر هوا در سوراخ ها باید دیده شود؟
با سپاس فراوان

فایل ضمیمه
0
0

سلام . از اونجایی که احتمالا مدل سازیتون در ابعاد میکرو هست ، باید تخلخل رو به همین صورت مدل کنید . همخوانی نداشتن با جواب های مراجع علل خیلی زیادی می تونه داشته باشه . اعمال نادرست شرایط مرزی ، مش نامناسب ، بارگذاری نامناسب و عدم تعریف مناسب خواص مواد از شایع ترین علت های عدم گرفتن نتایج مناسب است . در قدم اول پیشنهاد میکنم که یه تحلیل حساسیت به مش رو همین مدل فعلی تون انجام بدید . شاید مش رو باید ریز تر انتخاب میکردید . فکر نکنم مشکل شما عدم مدل سازی اثر هوا باشه . اثر هوا در مسایل خاصی مثل مسایل اکوستیکی مهم میشه .

  • ehsan.nou
    با سلام و خسنه نباشید . بنده نیز روی مواد پیزالکتریک متخلخل ولی در ابعاد خیلی بزرگتر از میکرو استفاده می کنم. میشه بفرماِید در این مورد چه جوری میتونم تخلخل مواد را شبیه سازی کنم؟
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

اطلاعات بیشتر

کانال تلگرام فمکس

@FEMEX

بازیابی رمز عبور