لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

سلام دوستان من يك قاب مهاربندي شده همگرا مدل سازي كردم ولي وقتي قاب تغيير مكان زيادي بش اعمال ميشه بادبند كمانش نميكنه و باعث جابجايي ستون ميشود اشكال كار از كجاست؟

0
0

سلام . تحلیل پس کمانش سازه در آباکوس اصول خاصه خودشو داره . تنها زمانی یک سازه دچار پس کمانش میشه که در اون نقص اولیه تعریف شده باشه . در برخی از موارد هم از استپ ریکس استفاده میشه . با استپ static general نمیشه تحلیل پس کمانش کرد. البته این موارد قبلا توی بخش پرسش و پاسخ توضیح دادد شدن . لطفا به سوالات تحلیل غیر خطی کمانش ورق و تعریف imperfection در کمانش ورق در آباکوس رجوع کنید .

  • sepehr.7763
    اخه اصلن مدل به مرحله كمانش نميرسد كه بخواهد تحليل پس از كمانش را انجام دهد بادبند كاملا استوار است و باعث ميشود تغيير شكل ها غير عادي شود
  • mirzabozorg
    بسیار عالی . به نکته درستی اشاره کردین . ببینید علت کمانش سازه ها در طبیعت ، داشتن نقص است. برای لحاظ کردن این نقص در سازه در آباکوس ، باید imperfection اعمال کنید که بخاطر همین هم لینک پرسش و پاسخ های قبلی رو گذاشتم . در ضمن به یاد داشته باشید که آباکوس شعور مهندسی ندارد . آباکوس یک حلگر است که از تکنیک fe استفاده میکند . منتها برای انجام هر تحلیلی در آباکوس، با توجه به ابزار هایی که آباکوس در اختیار ما میگذارد ، راه و روشی وجود دارد. لطفا سوال بعدی خودتون رو در یک پرسش جدید مطرح نمایید . با سپاس فراوان .
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics
00روز -13ساعت -28دقیقه -29ثانیه

تخفیف 40 درصدی به مناسبت حلول ماه رمضان

کد تخفیف ramezan1400

کانال تلگرام فمکس

@FEMEX

بازیابی رمز عبور