لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

سلام

من با مسئله ای رو به رو هستم که باید در دو محیط آکوستیک و لمینار فلو شبیه سازی شود. اما امکان حل همزمان وجود ندارد چون مقاطع زمانی در حل آکوستیکی بسیار بسیار کوچک تر است. با این شرایط چه طور باید خروجی حل سیالاتی رو به عنوان ورودی به حل آکوستیکی داد؟ آیا روش بهتری برای شبیه سازی وجود دارد؟؟

 

0
0

سلام

در صورتی که دو فیزیکتون یک طرفه کوپل هستند، میتونید اول فیزیک مستقل رو (مثلا لمینار فلو) در طول زمان دلخواهتون و با گام زمانی مناسب حل کنین. برای این کار در بخش physics and variables selection در studyتون، تیک گزینه مربوط به فیزیک دیگه رو حذف کرده و اون رو حل کنید.

بعد از او یک study جدید(study 2) برای فیزیک وابسته(مثلا آکوستیک) اضافه کنین و در اون فقط فیزیک دوم رو فعال کنید و گام زمانی مناسب اون رو انتخاب کنید. در بخش values of dependent variables تغییراتی رو مطابق شکل ضمیمه شده اعمال کنید.

با این کار، در صورتی که گام های زمانی دو فیزیک متفاوت باشند و گام زمانی مورد نیاز فیزیک دوم در حل فیزیک اول موجود نباشه، کامسول از درون یابی برای متغیرهای مستقل استفاده میکنه.

فایل ضمیمه
0
0

سلام

شما نیاز به المان های بسیار کوچک برای تحلیل اکوستیک دارید. ایا نیاز به تحلیل و پردازش موازی داشتید؟

  • s.kiyani
    سلام. بله براي تحليل آكوستيك المان هاي بسيار كوچكي در نظر گرفته بودم و در مدلي كه من شبيه سازي كردم نيازي به تحليل همزمان نبود. البته اين سوال مربوط به بيش از يك سال پيش است.
0
0

ایا مجبور شدید از پردازش موازی برای تسریع در عملیات اجرا استفاده کنین یا نه؟

نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

کانال تلگرام فمکس

@FEMEX

بازیابی رمز عبور