لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

سلام .

پیرور سوال قبلیم با عنوان خرده لاستیک عرض کنم که من میخوام که تو پروژم از مخلوط خرده لاستیک و خاک در اطراف پی ساختمان جهت ارزیابی میراییش استفاده کنم. حالا موندم که به این مخلوط چه مدلی و چه پارامترایی رو رو نسبت بدم . خرده لاستیک رو میخوام با خاک ماسه و شن مخلوط کنم

با تشکر از راهنمایی تون

0
0

مدل اصلی شما یه مدل بزرگه و طبیعتا شما نمی تونید تو این مدل خرده لاستیک مدل کنید . شما باید اول یه واحد از اون مدل بزرگتونه در نظر بگیرید . منظور من از یه واحد مثل یه مکعب 1 متر در 1 متر در 1 متر هستش . بعد توی این مدل باید یه توزیع تصادفی از خرده لاستیک رو در نظر بگیرید و بعد این قطاع رو تو نرم افزار تحت کشش قرار بدید . بعد از بدست آوردن نمودار نیرو بر حسب جابجایی ، میتونید یه ماده جدید تعریف کنید که مجموعه خرده لاستیک و … نمایندگی میکنه و بعد خواص بدست امده از اون شبیه سازی رو تو مدل اصلیتون برای خاک اعمال کنید .

همچنین در دوره آنلاین آباکوس پیشرفته، در جلسات سوم و چهارم در رابطه با نحوه تعریف مواد هایپرالاستیک و کالیبراسیون رفتار آنها به همراه ذکر مثال توضیحات کاملی ارایه شده است که در صورت تمایل، با ارسال پیام به تلگرام یا واتس اپ شماره 09351324013، بدون نیاز به تهیه کل دوره، می توانید ویدیو مرتبط با جلسات نامبرده را تهیه نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

برای اطلاع از «کد های تخفیف» به کانال تلگرام فمکس مراجعه کنید.

@FEMEX

بازیابی رمز عبور