لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

سلام . . . گفته بودین چند تا عکس از warning‌ها بگذارم و گفتین یک بار دیگه مش ها رو ریزتر کنم و دوباره ران کنم . . . من عکس های مربوط به warning ها رو گرفتم و مش ها رو هم ریزتر کردم و این عکس هاwarning ها و نتایجی هست که پیوست کردم .

اون عکسی که شماره 3 گذاشتم رووش ، مربوط به حالتی هست که تحلیل جلوتر رفته و همونطور که می بینید یک اشکال دیگه ای غیر از بهم ریختن تای هم بوجود اومده ، و اون معکوس ( revert ) شدن و حجم منفی پیدا کردن المان های چسبم هست . . .

یعنی دو تا اشکال عمده هنوز تووی مدلم وجود داره . . . یکی تای و دیگری غیرواقعی شدن المان های چسب . . .

اون عکسی هم که رویش نوشته ام شماره ی 4 ، مربوط به همین مدل هست و اشکال سومی هست که مدلم داره و اون اینه که بعد از جلوتر رفتن تایم حل ، اون المان های چسبی که حجم منفی پیدا می کنند به شکل عجیبی تغییر شکل پیدا می کنند و کش میان که طوری که از مدل هم بیرون می زنن . . .

ممنون می شم راهنمایی ام کنین . . . دیگه واقعا نمی دونم چی کار باید می کردم که نکردم . . .

 

فایل ضمیمه
0
0

سلام . بر اساس عکس هایی که ارسال کردید ، مش خوبی تو مدل استفاده شده . فقط حواستون باشه که تکنین مش زنی مربوط به المان های کوهسیو باید حتما روی sweep باشه و جهت sweep هم باید در راستای ضخامت لایه کوهسیو باشه . اگر غیر از این باشه المان های کوهسیو به درستی ایجاد نمیشن . توی عکس هایی که از اخطار ها ارسال کردید ، فکر میکنم که دو اخطار اخر مساله ایجاد کرده . شما برای تعریف تماس ، بجای استفاده از kinematic formulation ، از penalty formulation استفاده کنید . امیدوارم که مشکل برطرف بشه .

0
0

سلام  . . . بله . . . با استفاده از پارتیشن بندی sweep رو به تمام المان های cohesive  اعمال کردم . . . اینکه گفتین پنالتی اعمال کنم رو چک می کنم . . . ممنون .

نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

کانال تلگرام فمکس

@FEMEX

بازیابی رمز عبور