لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

درخواست راهنمایی

با عرض سلام خدمت شما آقای مهندس

من می بایست برای صحت سنجی مدل یک سد دوبعدی در سه استپ 1-اثر  هد آب در بالادست (که برای اینمنظور از استپ SOIL به صورت STEADY STATEاستفاده نموده ام)و 2-آنالیز نشت (که برای این استپ نیز از استپ SOIL  به صورت STEADY STATE استفاده کرده ام) و 3-بارگذاری زلزله را تحلیل نمایم که تمامی پارامتر های الاستیسیته،نفوذپذیری،دانسیته،SORPTION و موهرکلمب تعریف شده است و مش بندی را نیز به صورت SWEEP  و المان کوپل PORE FLUID/STRESS در نظر گرفته ام .

سوال مشخص من این است که تحلیل در استپ اول طی می شود و لی در استپ دوم حدود 50درصد زمان طی میشود ولی ارور TOO MANY ATTEMPTS  ظاهر میشود.من مشبندی را خیلی عوض نمودم ولی باز هم استپ دوم باز طی نشد. البته وقتی معیار موهرکلمب را تعریف نمی کنم تحلیل کامل میشود ولی وقتی این معیار را تعریف میکنم همانطور که عرض کردم در استپ دوم ارور میدهد

 

 

 

فایل ضمیمه
0
0

سلام خیلی ممنون از اینکه در ایجاد پرسش ، تمام موارد راهنمای بخش پرسش و پاسخ رو رعایت کردید . الان تنها مساله ای که به نظر من میرسه این هست که مش تون یک مقدار جالب نیست . در واقع ضریب منظر (aspect ratio) المان هاتون در دو لبه سد دیگه خیلی ناجوره و اصلا رو صحت جواب ها اثر به شدت منفی میزاره . اینو حتما اصلاح کنید . در مورد حذف معیار مور کولمب و حل شدن مساله الان نکته خاصی به نظرم نمیرسه .

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

کانال تلگرام فمکس

@FEMEX

بازیابی رمز عبور