لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

با سلام

من می خواهم اثرات آکوستیکی ناشی از ارتعاش یک جسم الاستیک مانند پلیت یا تیر را در آباکوس یا کامسول بررسی کنم. ابتدا قصد داشتم از actran msc استفاده کنم که متاسفانه این نرم افزار هنوز بدرستی کرک نشده و کار با آن سخت است. از آباکوس و کامسول کدام را برای این کار (آکوستیک جسم مرتعش) پیشنهاد می کنید و از چه ماژولهایی باید استفاده کنم.

0
0

سلام . ببینید نرم افزار های خانواده Msc نظیر nastran و patran و actran خیلی user friendly نیستن و کار باهاشون داستان داره . کلا من استفاده از نرم افزارهای این خانواده رو به هیچ فردی تحت هیچ شرایطی توصیه نمیکنم. تو زمینه داشتن ابزارهای خوب و رابط گرافیکی خوب اباکوس ، انسیس و کامسول خیلی خیلی جلوترن . من توصیه میکنم که سراغ یکی از این سه نرم افزار برین . هر سه این نرم افزار ها تو بحث های اکوستیکی و کوپل سازه و سیال خیلی ادعا دارن . تو این شرایط هر کسی بر اساس سلیقه ، مدت زمان موجود ، منابع اموزشی و … تصمیم میگیره که در نهایت از کدوم یکی استفاده کنه . اباکوس گزینه مناسبیه . برای اینکه با قدرت اباکوس تو زمینه تحلیل مسایل اکوستیکی اشناتر بشین ، توصیه میکنم که مسیر زیر رو دنبال کنید :

http://bobcat.nus.edu.sg:2080/v6.14/books/exa/default.htm

توی مسیر بالا ، گزینه 9 که acoustic and shock analysis هست رو انتخاب کنید و توضیح مساله مثال ها رو بخونید. البته اینها کل قدرت اباکوس تو این زمینه رو نشون نمیده ولی تقریب خوبی از واقعیت هست .

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

برای اطلاع از «کد های تخفیف» به کانال تلگرام فمکس مراجعه کنید.

@FEMEX

بازیابی رمز عبور