لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

سلام
بازهم ممنونم از سایت خوب و جواب های کاملتون
میخواستم بپرسم در قسمت incrimenation,و در قسمت incriment size عددهای مربوط به بخش initial و maximum مشخص کننده ی چی هستند؟ی جایی خوندم گفتن ربطی به کوچک و بزرگ شدن زمان حل داره،ولی متوجه منظورشون نشدم
و اینکه باید از کجا بفهمیم باید چ عددی رو بذاریم؟

0
0

سلام . . . آباکوس برای حل ، بازه زمانی ای که در فیلد TIME PERIODE‌ وارد کردین رو به زیر بازه هایی تقسیم می کنه و سپس شروع به حل مسالتون می کنه . . . در پنجره ی INITIAL شما به آباکوس می گین که SIZE اولین INCREMENT‌ تحلیل رو چقدر بگیره . . .آباکوس سپس شروع به حل می کنه و اگر موفق به حل نشه . . .اون INCREMENT‌ رو ریز تر می کنه . . . و اگر باز هم موفق به حل نشه ریز تر و ریزترش می کنه تا اینکه به اون مقداری برسه که شما در فیلد MINIMUM وارد کردین . . . اگر باز هم نتونه حلش کنه به شما ERROR‌میده ولی اگر بتونه حلش کنه اون بازه رو درشت ترش می کنه . . . اگر دوباره حلش کرد باز هم درشت و درشت ترش می کنه ، انقدر که برسه به اون مقداری که شما در پنجره ی MAXIMUM‌ وارد کردین . . . البته همه ی اینها در صورتی درسته که شما حالت FIXED رو تیک نزده باشین وگرنه آباکوس بازه ها رو ریز و درشت نمی کنه و با یک بازه زمانی FIX میره جلو . . .

امیدوارم به دردتون خورده باشه .  . .

0
0

سلام . اطلاعاتی که کاربر گرامی فرمودن کاملا درست بودن . در ادامه نکاتی برای تکمیل عرایض ایشون آورده شده است :

توی مقدار دهی maximum time increment و initial time increment ، هلپ اباکوس میگه که این مقادیر رو برابر 10 درصد مقدار time period قرار بدید . این مساله تاثیر مثبتی روی نتایج حل میزاره . اگر تحلیلتون شامل contact هستش ، این دو مقدار رو روی 5 درصد مقدار time period بزارین .

نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

کانال تلگرام فمکس

@FEMEX

بازیابی رمز عبور