لطفا پیش از استفاده از این بخش راهنمای پرسش و پاسخ را مطالعه فرمایید.

0
0

مشکل اصلی همین جا است که آباکوس اجازه ی تعریف هیچ نوع اینترکشنی رو نمی ده . . . یعنی موقع سابمیت کردن  ERROR می ده . . .

درباره ی مدلم هم اینو بگم که یک پارت هست که بوسیله ی پارتیشن بندی به سه سکشن تبدیل شده و بنابراین نیازی به تعریف TIE‌هم نیست . . .

0
0

شما درست می فرمایید . چون نکته خیلی عجیبی رو میگفتید ، من خودم یه مدل شبیه کار شما درست کردم و براش اندرکنش تماس از نوع general contact در نظر گرفتم ولی مدل حل نشد و در همون مرحله data check خطا بهم داد . شاید مشکل از استراتژی مدل سازی باشه . شما بجای اینکه بیاید بخش های مختلف رو با استفاده از پارتیشن بندی درست کنید ، به تعداد نواحی مستقل ، پارت درست کنید و بعد در ماژول اسمبلی اونا رو مونتاژ کنید و بعدش در ماژول اینتراکشن ، از قید tie برا چسبوندنشون به هم استفاده کنید و تماس از نوع general contact ( به صورتی که در آن گزینه all with self غیر فعال باشد ) تعریف کنید و یبار دیگه حل کنید . احتمالا علت وقوع یه همچین خطایی این هستش که هیچ پارت دیگه ای تو آنالیز نیست . شما استراتژی دومی که گفتم رو اگر مایل بودید استفاده کنید و خوشحال میشم که نتیجشو از طریق ایجاد یک پاسخ جدید به کسایی که این پرسش و پاسخ ها رو دنبال کردن اطلاع بدید .

همچنین در ویدیو المان کوهسیو در آباکوس، اصول و مفاهیم مرتبط با المان کوهسیو به همراه حل مثالی از المان کوهسیو با فرمولاسیون traction versus separation آورده شده است.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا ابتدا

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

کانال تلگرام فمکس

@FEMEX

بازیابی رمز عبور