نمایش 2 پاسخ
 • نویسنده
  ارسال ها
  • #9111
   پشتیبان
   مدیرکل
  • #11544
   karimi
   مشارکت کننده

   سلام ممنون از اموزش خوبتون
   ببخشید در مورد توصیه اضافه کردن استپ بین استپ اولیه و اصلی سوال داشتم
   شرایط مرزی و تماس ها در این استپ با استپ اصلی چه تفاوتی دارن? فقط بستن درجات آزادی به اون استپ اصلی اضافه میشه یا بارگذاری ها رو هم کامل باید حذف کرد و فقط تماس ها باشن?
   ممنون از شما

   • #11545
    mirzabozorg
    مدیرکل

    سلام . این راه حل فقط در زمانی قابل استفادست که بار هایی که فقط می تونن تو استپ اول اعمال بشن، تو مساله نداشته باشین . مثل bolt load . تو این روش در استپ اول، تمام بار ها غیر فعال میشن و به استپ دوم منتقل میشن و شرط مرزی هایی باید برای پارت ها لحاظ بشه که هیچ حرکتی تو مجموعه اتفاق نیوفته و تا سطوح در تماس همدیگه رو بشناسن و اصطلاحا contact stablishment رخ بده . بعد تو استپ های بعدی، باید این شرط مرزی های اضافی حذف بشن و بار ها و شرط مرزی های اصلی وارد بشن .

   • #11575
    mohandes
    مشارکت کننده

    ممنون از پاسخت. من با همون یک چهارم و با اضافه کردن تعداد کات بک ها و تلاش های آباکوس جوابم همگرا میشه. هدفم از این کار این بود که من چون میخام حلم با نمو زمانی میکرو ثانیه انجام بشه ولی به دلیل سنگین شدن و طولانی شدن حل نمیتونم این کارو انجام بدم. واسه همین خواستم با این کار نمو زمانی روی یک هزازم بزارم و با کوچکتر کردن اون یک چهارم به هدفم برسم.

  • #11552
   mohandes
   مشارکت کننده

   سلام . ممنون از آموزش خوبتون

   شما توی آموزش گفتید که آباکوس در یک اینکریمنت اگر به جواب نرسه یک کات بک میزنه و زمان رو یک چهارم میکنه و تلاش(attempt) بعدی رو انجام میده. من سوالم اینه که چطور میتونم این یک چهارم رو کمش کنم مثلا بشه 0.01

   • #11572
    mirzabozorg
    مدیرکل

    سلام . خواهش می کنم . ببینید هر کار اینطوری بخواید بکنید باید از طریق همون general solution controls که تو ویدیو معرفی کردم انجام بدید . منتها من پارامتر مربوط به کاری که شما می خواید رو نمی دونم چیه و فکر می کنم همچین کاری نشه کرد. چون اون یک چهارم خیلی منطقیه و اگر شما مشکل همگرایی دارید باید از اون اول سایز نمو های زمانیتون رو کم بگیرید یعنی initial و max رو کم بگیرید. به نظرم شما دیدتون اشتباهه . چون یک صدم شدن بجای بیست و پنج صدم شدن واقعا وحشتناکه و کاهش شدیدیه . حتی اگر بشه اینکارو کرد که فک کنم نمیشه، شما نباید رو اون عدد بزارید.

نمایش 2 پاسخ
 • برای ارسال پرسش باید وارد شوید.

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

برای اطلاع از «کد های تخفیف» به کانال تلگرام فمکس مراجعه کنید.

@FEMEX

بازیابی رمز عبور