نمایش 4 پاسخ
  • نویسنده
      پشتیبان
      مدیرکل
      Amir sharghi
      مشارکت کننده

سلام

اگر بخایم از surface to surface standard  استفاده کنیم
      آیا در تحلیل explicit باید  به surface to surface explicit  تغییر بدیم تماس ها رو؟و  تفاوت بین surface to surface standard و explicit چی هست؟

mirzabozorg
        مدیرکل

سلام . بله . یکیش موقعی استفاده میشه که حلگر abaqus/standard باشه و یکیش موقعی استفاده میشه که حلگر abaqus/explicit باشه . اگر سوالتون در مورد تفاوت ریاضی این دو هست، تفاوت ریاضی این دو خیلی پیچیده و تخصصیه و خود من هم تا الان در موردش مطالعه نکردم . اما اگر منظورتون تفاوتشون از دیدگاه تنظیمات و … هست، تفاوت این دو رو تا جایی که برای انجام درست تحلیل لازمه ، من در ویدیو تحلیل تماسی توضیح دادم .

[email protected]
      مشارکت کننده

با سلام. محدودیت های استفاده از squential analysis چی هست. بنده میخوام یک مرحله از model change استفاده کنم و یک مرحله انفجار رو مدل کنم آیا محدودیتی برای اینکار وجود داره؟

danial
      مشارکت کننده

با عرض سلام و ادب

من میخواستم یک اتصال اصطکاکی رو در حلگر اباکوس اکسپلیسیت مدل کنم. وقتی از predefined field استفاده میکنم تمام قیود tie که دادم رو نمیشناسه دیگه و پاکشون میکنه. چه طور این مشکل رو حل کنم؟

با سپاس

mirzabozorg
        مدیرکل

سلام.

شرایط اولیه ارتباطی به قیود ندارن. احتمال میدم مشکل از خود قیود tie باشه.

شاید باید تغییراتی تو مدلتون اعمال بشه تا قیود tie به درستی اعمال بشن.

چون predefined field نمی تونه باعث نادیده گرفتن یا over write شدن قیود و اندرکنش ها بشه چون دو مقوله کاملا متفاوت هستن.

danial
      مشارکت کننده

با عرض سلام و ادب

پیرو سوال قبلی که پرسیده بودم قیود tie به هنگام استفاده از predefined filed پاک میشود فرمودید که اینها ارتباطی به هم ندارن ولی در همون پنجره تعریف predefined field عبارت زیر نوشته شده:
      note: part level sets and surfaces created on the initial state instances are not permitted in the analysis
      چی کار باید انجام بدیم تا ست هایی که روی یک پارت تعریف شدن پس از استفاده از predefined field پاک نشوند؟

با تشکر

نمایش 4 پاسخ
  • برای ارسال پرسش باید وارد شوید.

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

برای اطلاع از «کد های تخفیف» به کانال تلگرام فمکس مراجعه کنید.

@FEMEX

بازیابی رمز عبور