• این محصول 8 پاسخ و 7 شرکت کننده دارد و 3 سال پیش توسط reza1998 به روز رسانی شده است.
نمایش 5 پاسخ
  • نویسنده
      پشتیبان
      مدیرکل
      karimi
      مشارکت کننده

سلام وقت بخیر و ممنون از اموزش خوبتون
      ببخشید عدد دوم در بخش تکنیک ale یخورده برام سوال بود، مسیله ما به دلیل تغییرشکل های بالا هندسش تغییر زیاد بکنه و ما میگیم بیا در هر چند نمو دوباره مش بزن، ولی اینکه تو همون نمو چندبار مش بزنه چه تاثیری داره?
      مثلا ما یه پارت رو داریم چند بار مش بزنیم اتفاقی نمیفته همون مش اخر میمونه،
      دقیقا متوجه نشدم چه تاثیر داره این چند بار مش زدن
      ممنون از آموزش ها و سایت خوبتون
      سپاس

mirzabozorg
        مدیرکل

سلام . اثرش اینکه مش منظم تر میشه . یعنی مثلا میگید تو اون نمو 3 بار مش بزن . حالا میاد یبار میزنه بعد همونکه زده رو هی refine می کنه و کیفیت المان ها رو بالا میبره .

ehsan94j
      مشارکت کننده

سلام ، وقت بخیر …

من از این تکنیک استفاده کردم ولی به ارور زیر مجدد برخورد می کنم :

The executable explicit.exe aborted with system error code 3

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید …

mirzabozorg
        مدیرکل

سلام . این خطا و یک سری دیگه جز خطاهایی هست که شاید تو سربرگ massege تو پنجره job monitor بتونید دلیلشو پیدا کنید اونجا که نوشته error . اما خیلی اوقات نیست و باید یه سری تغییرات تو مدل بدید مثلا سایز المانا رو کم و زیاد کنید یا خروجی ها رو دستکاری کنید تا درست بشه . خیلی اعصاب خورد کنه .

Ali.Sh66
      مشارکت کننده

با سلام و وقت بخیر

من با ارور Error in job Job-15: ADAPTIVE MESHING IS NOT SUPPORTED FOR ANY ELEMENTS IN THIS DOMAIN. DOMAIN NAME: ASSEMBLY__PICKEDSET53 در استفاده از ALE رو به رو میشوم. می تونین کمک کنین که مشکل چیست؟

المانهای مدل من Shell می باشد.

mirzabozorg
        مدیرکل

سلام. تکنیک ale المان های 3d shell رو ساپورت نمی کنه و فقط المان های 3d solid رو ساپورت میکنه.

parham.avestaei@gmail.com
      مشارکت کننده

سلام من از ALE استفاده کردم و المان هایم هم از نوع C3D8R هستش اما ERROR میده و این وارنینگ را در این مورد مینویسه

Adaptive Mesh option is not supported for element loop parallelization. If you have specified element loop parallelization,

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

reza1998
      مشارکت کننده

سلام و وقت بخیر
      ببخشید چطوری میشه المان رو REDUCED INTEGRATION کرد ؟

نمایش 5 پاسخ
  • برای ارسال پرسش باید وارد شوید.

© FEMEX Group All Rights Reserved

Heap | Mobile and Web Analytics

برای اطلاع از «کد های تخفیف» به کانال تلگرام فمکس مراجعه کنید.

@FEMEX

بازیابی رمز عبور